Scroll down

Category: Art Beats

Art Beats – Wielka Sztuka w Kinie

Modigliani- Portret odarty z legendy

Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do Kina Łuków na film dokumentalny z cyklu "Art Beats- Wielka sztuka w Kinie". Filmem wyświetlanym 28 listopada 2022 roku o godzinie 19:15 będzie dokument "Modigliani- Portret odarty z legendy".

90 minut 7+
Art Beats- Wielka sztuka w Kinie

Munch: miłość, duchy, wampirzyce

Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do Kina Łuków na film dokumentalny z cyklu "Art Beats- Wielka sztuka w Kinie". Filmem wyświetlanym 21 listopada 2022 roku o godzinie 19:15 będzie dokument "Munch: miłość, duchy, wampirzyce".


90 minut 10+
Art Beats – Wielka Sztuka w Kinie

Rafael: Młody geniusz

Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do Kina Łuków na film dokumentalny z cyklu "Art Beats- Wielka sztuka w Kinie". Filmem wyświetlanym 7 listopada 2022 roku o godzinie 19:15 będzie dokument "Rafael: Młody geniusz".
Art Beats – Wielka Sztuka w Kinie

Sekretne dzieła impresjonistów

Manet, Caillebotte, Monet, Morisot, Cézanne, Sisley, Signac: pięćdziesiąt nieznanych arcydzieł impresjonizmu, nurtu, który zrewolucjonizował malarstwo.
Jak świat postrzegali impresjoniści? W jaki sposób kształtowali technikę, barwę, światło, tworząc nową rzeczywistość? W jaki sposób ich sztuka z wyklętej stała się uwielbianą i podziwianą na całym świecie?


80 minut B.O.