Scroll down

Festiwal Kina Moralnego Spokoju /27-28 sierpnia 2022

Aktualności

Festiwal Kina Moralnego Spokoju /27-28 sierpnia 2022

Już w sierpniu startuje nowe, niecodzienne wydarzenie filmowe w Łukowskim Ośrodku Kultury. Festiwal Kina Moralnego Spokoju to wyjątkowy cykl pokazów plenerowych.

Przez cały sierpień i wrzesień będziecie mieli okazję zobaczyć  najbardziej wartościowe, wybrane produkcje zarówno polskiego jak i zagranicznego kina. Takiego wydarzenia w Łukowie jeszcze nie było. Niecodzienne filmy pokażemy w nieoczywistym miejscu. Seanse odbędą się na naszym parkingu ŁOK, a na wszystkich widzów, czekać będą wygodne leżaki – oczywiście w zależności od pogody.

W weekend 27-28 sierpnia o godzinie 20:00 będą mogli Państwo obejrzeć: 

27.08.2022 – Amator – Krzysztofa Kieślowskiego

28.08.2022 – Zielona mila – Franka Darabonta

Ale nasz Festiwal Kina Moralnego Spokoju to nie tylko same seanse filmowe. Każdemu z pokazów towarzyszyć będą specjalnie przygotowane dla naszych widzów i fanów gatunku – spotkania z ekspertami, od których dowiemy się nieco więcej o tematyce poruszanej w filmach. To w ramach cyklu towarzyszącemu naszemu festiwalowi – „Letniej strefie recepcji i percepcji”. Każde ze spotkań będzie transmitowane na antenie Katolickiego Radia Podlasie, a także dostępne na naszym kanale YouTube.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Skip to content