Scroll down

Retransmisja koncertu „André Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni” w Kinie Łuków /10 i 17 września 2022

Aktualności

Retransmisja koncertu „André Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni” w Kinie Łuków /10 i 17 września 2022

Łukowski Ośrodek Kultury oraz kinomaestro.pl zapraszają do Kina Łuków na Koncert „André Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni”.

Retransmisja koncertu odbędzie się w Kinie Łuków w dniach 10 oraz 17 września 2022 roku o godzinie 18:15. Bilet w cenie 40 zł (normalny) oraz 30 zł (ulgowy) do nabycia w kasie Kina Łuków oraz on-line TUTAJ

Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł Niech znów nastaną szczęśliwe dni! i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.

Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu Niech znów nastaną szczęśliwe dni! spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

Czas trwania: około 180 minut [w tym jedna przerwa]
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

Skip to content