Scroll down

Wyjątkowy poniedziałek w Kinie Łuków: Sound of Freedom /16.10.23

Aktualności

Wyjątkowy poniedziałek w Kinie Łuków: Sound of Freedom /16.10.23

Zapraszamy na specjalne poniedziałkowe pokazy filmu „Sound of Freedom” w Kinie Łuków.

Na seanse zapraszamy 16 października 2023 roku o godzinie: 17:00 oraz 19:30. Bilety do nabycia w kasie Kina Łuków oraz on-line TUTAJ

reżyseria: Alejandro Monteverdescenariusz: Alejandro Monteverde, Rod Barrgatunek: Thriller, Akcjaprodukcja: USA, Meksyk, Kolumbiapremiera: 3 lipca 2023 (Światowa) 15 września 2023 (Polska premiera kinowa)

Opis: Oparty na autentycznych wydarzeniach. Honduras. 9-letnia Rocia (Cristal Aparicio) i jej młodszy brat Miguel (Lucás Ávila) zostają zauważeni przez lokalną miss piękności, która kusi ojca dzieci obietnicą zaistnienia w show biznesie oraz ogromnymi pieniędzmi. Kobieta zabiera je na casting pod pretekstem wykonania profesjonalnych zdjęć. Gdy rodzic po nie wraca, odkrywa, że pokój hotelowy jest pusty, a dzieci zniknęły bez śladu. Porwane rodzeństwo zostaje uwięzione wraz z innymi w kontenerze i wysłane statkiem do Kolumbii. Tymczasem agent z Departamentu Bezpieczeństwa – Timothy Ballard (Jim Caviezel) – całe dnie poświęca na wychwytywaniu pedofilów. Gdy w Internecie natrafia na ofertę sprzedaży dzieci – udaje mu się dorwać jednego z nich, dzięki któremu ratuje Miguela. Chłopiec opowiada mu swoją historię prosząc o odnalezienie jego siostry. Sfrustrowany i przekonany, że może zrobić coś więcej, niż tylko złapać kolejnego dewianta, Tim postanawia działać pod przykrywką.

Skip to content