Scroll down
Familijny

Amazonia / Амазонія

Oto historia małpy kapucynki Saya. Dorastała w niewoli i przez pewien czas nie miała pojęcia, jak wygląda życie na wolności. / Це історія мавпочки-капуцина Сая. Малюк виріс у неволі і до пори до часу поняття не мав, що таке життя в диких умовах.

W skrócie

Amazonia / Амазонія

Oto historia małpy kapucynki Saya. Dorastała w niewoli i przez pewien czas nie miała pojęcia, jak wygląda życie na wolności. Po przeżyciu katastrofy lotniczej Sai musi wykazać się wszystkimi instynktami przetrwania tkwiącymi w naturze. Rozumie, że to jego dom, ale jest tak obcy i niebezpieczny. Zdezorientowana nieznanymi lasami Sai uczy się znajdować pożywienie i schronienie, czego nigdy wcześniej nie robił. Wraz z małym bohaterem widz musi zanurzyć się w świat pełen ciekawych przygód i niebezpieczeństw.
-----
Це історія мавпочки-капуцина Сая. Малюк виріс у неволі і до пори до часу поняття не мав, що таке життя в диких умовах. Виживши після авіакатастрофи, Саю доводиться проявити всі інстинкти виживання, закладені природою. Він розуміє, що це його рідний дім, проте він такий чужий і небезпечний. Дезорієнтований невідомими лісовими просторами, Сай натомість вчиться знаходити поживу та дах над головою, чого раніше він ніколи не робив. Разом з маленьким героєм, глядачеві належить зануритися в світ, повний цікавих пригод і небезпек.

  5 i 6 marca 2022

  • Sobota 10:30 2D
  • Niedziela 10:30 2D

  Komentarze

  There are currently no comments, be the first to leave one.

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Chcesz zarezerwować bilet? Zadzwoń do nas

  Skip to content